ANA SAYFA
2019-04-11 06:52:57 ( 2799 izlenme )
Reklamlar

Karamollaoğlu'ndan ilginç 'Çamlıca Camii' eleştirisi: Doldursunlar ellerini öperim

 Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, haftalık gündem konuşmasında, Çamlıca Camii hakkında ilginç eleştirilerde bulundu. 


Karamollaoğlu açıklamasında, "Hangi akıllının başına Çamlıca Tepesi'ne 60 bin kişilik cami yapmak gelir ya? Bir kere doldursunlar ellerini öperim. 60 bin kişilik oraya nasıl çıkacak ya? İçeriye giren dışarıya nasıl çıkacak? Günün en az 7-8 saatini vermesi lazım ki, orası dolsun. Bunu bile idrak etmeden, dışarıdan bakıldığı zaman 'Şu ihtişama bak ya, nereden nereye geldik Türkiye olarak' derseniz, işte hapı yuttuğumuzun resmidir bu. Bu Türkiye'nin ne kadar perişan halde olduğunu gösterir, ne kadar geliştiğini kalkındığını göstermez. Bakış açısı bu." diye konuştu.


Karamollaoğlu'nun bu açıklaması, "Fatih döneminde yaşasaydı, Fatih Camii'ne; Kanuni Sultan Süleyman döneminde yaşasaydı, Süleymaniye'ye; 1. Ahmet döneminde yaşasaydı, Sultan Ahmet Camii'ne karşı mı çıkacaktı?" sorularına neden oldu. 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Skandal liste ortaya çıktı! Erdoğan: Organize suçun yapıldığını tespit etmiş durumdayız YSK Başkanı Sadi Güven'den flaş seçim açıklaması Moskova'dan kritik açıklamalar