ANA SAYFA
2019-04-10 01:14:57 ( 1738 izlenme )
Reklamlar

Karamollaoğlu, Ekrem İmamoğlu'nu kabullendi!

 Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, Türk Polis Teşkilatının 174. kuruluş yıl dönümünü kutladı.

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'ne ilişkin değerlendirmelerde de bulunan Karamollaoğlu, iktidarın, devletin bütün mekanizmalarını seçimlerde baskı aracı olarak kullandığını öne sürdü.

İmamoğlu'nu kabullendi
Karamollaoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı sonuçları için seçim kurullarına ve YSK'ya yapılan itirazlara ilişkin, "Bundan sonra yapılacak incelemeler seçimi etkilemez, bitmiştir. Sandık seçim listeleri ilan edilmiştir ve kesinleşmiştir." ifadelerini kullandı.

"Bazı itirazlarımız reddedildi"
Saadet Partisi olarak seçim sonuçlarına itirazlarını meşru zemin içerisinde gerçekleştirdiklerini belirten Karamollaoğlu, "Bazı itirazlarımız seçim kurulları tarafından reddedildi. Yüksek Seçim Kuruluna kadar taşıdık. Şimdi elimizde bulunan bazı itirazlarımız var. 

Ben bunları tek tek saymayı doğru bulmuyorum çünkü neticelenmedi. Haklı olduğumuz kanaatindeyiz, hukuki delillerimizle birlikte seçim kurullarına gidiyoruz. Ümit ediyoruz ki biz buralarda istediğimiz neticeyi alırız. Şunu da görüyoruz YSK kurumları üzerinde illerde ve ilçeler de zaten var ama şimdi YSK üzerinde ciddi bir psikolojik baskı oluşturmaya çalışıyorlar. Bütün bu çabalara rağmen hakimlerimizin adil kararlar vereceğini düşünüyorum." diye konuştu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MHP Lideri Bahçeli: Bekamız yoksa vatanımız, geleceğimiz yoktur İtiraz maratonunda son viraj! Bugün başlıyor Başkan Erdoğan'dan sert sözler: Bukelamun olsa bu kadar renk değiştirmez Skandal belgelendi! İşte CHP listesindeki terör bağlantılı 27 isim